Ławka w mieszkaniu czemu nie...?

Siedzenie na ławce kojarzy się z odpoczynkiem i chwilami wolnymi od pracy, spędzonymi na lekturze ulubionego czasopisma, książki lub na podziwianiu otoczenia. A co gdyby ławkę, spotykaną najczęściej w parku i ogrodzie, przenieść do restauracji, a nawet domowego salonu, kuchni czy przedpokoju?

Czytaj więcej
Jak pokonać trudne plamy?

Meble tapicerowane są bardzo elastyczne jeśli chodzi o styl, ale co z elastycznością wobec plam? Szenile, eko-skóry, alcantara pięknie prezentują się w charakterze tapicerki, jednak, kiedy zdarzy się plama, tylko przemyślana reakcja może uratować ich urok. Jak poradzić sobie z najtrudniejszymi plamami na meblach tapicerowanych?

Czytaj więcej
Hoker w domu? Czemu nie!

Nieważne, czy wolisz Tequilę, czy Bellini, po wstawieniu krzesła barowego do swojej jadalni czy kuchni, każdy drink będzie smakował Ci lepiej. Ten sam hoker, który widziałeś w ulubionej restauracji czy pubie może być Twój. Wystarczy zajrzeć do katalogu producenta krzeseł barowych, Fabryki Mebli DomArtStyl, by cieszyć się jakością profesjonalnych rozwiązań w swoim własnym domu lub mieszkaniu.

Czytaj więcej
5 cech idealnego krzesła

Krzesło restauracyjne ma trudne życie - codziennie narażone jest na plamy, czasami się przewróci, a czasami dosłownie ugina pod ciężarem zbyt puszystego pasażera. Jeśli szukasz krzeseł do zadań specjalnych, to z tego artykułu dowiesz się, jakie powinny być, by sprostać takiemu wymaganiu, jak „praca” w restauracji.

Czytaj więcej

Podkategorie