Producent DomArtStyl
Facebook DomArtStyl
Facebook
Pinterest DomArtStyl
Pinterest
Google+ DomArtStyl
Google+
YouTube DomArtStyl
YouTube
DomArtStyl - Twitter
Twitter
Instagram DomArtStyl
Instagram
Polska wersja serwisu English version of website

„Sfotelizuj” swoje życie!

fotele na zamówienie
Zobacz ofertę foteli do restauracji

W fotelu można robić tak wiele rzeczy - tylko pomyśl - czytać książkę, pracować na laptopie, leniuchować, oglądać telewizję, czy po prostu rozsiąść się wygodnie i odpocząć z filiżanką ulubionej kawy lub herbaty.
Jeśli Twój stary fotel straszy zużyciem lub po prostu nie masz jeszcze fotela, czas to zmienić i znaleźć mebel, w którym wreszcie wypoczniesz.
Bogatą ofertę mebli tapicerowanych do domu, mieszkania, ale także restauracji, pubu, hotelu czy innego lokalu posiada Fabryka Mebli z Kępna, Dom-Art-Styl:
        Fotel Uszak - w nim odpoczniesz. Jest bardzo wygodny i świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie „ładujesz baterie” po dniu pełnym zadań i wyzwań, przykładowo w salonie, tuż obok kominka. To typowo domowy fotel.
        Fotel wąski - charakteryzuje się cienkim, lekkim siedziskiem i doskonale nadaje się do salonów nowocześnie zaprojektowanych mieszkań, loftów, ale także restauracji, biur i sal weselnych.
        Fotel prosty - wyglądem przypomina fotel wąski, ale odróżnia się od niego grubym siedziskiem.
        Fotel skośny - jest bardzo wygodny i dobrze wygląda zarówno w restauracji, jak i w domu, salonie czy sali konferencyjnej. Charakteru dodaje mu grube, skośnie wygięte siedzisko.
        Fotel pełny holender - jest to fotel o oryginalnym wyglądzie - cały, aż do ziemi, obity tkaniną. Z pewnością doda charakteru każdemu pomieszczeniu, w jakim się pojawi.
        Fotel pikowany - elegancki, awangardowy i zawsze na czasie. To mocny akcent dla Twojego domu, lokalu lub biura.
        Fotel Ludwik -  to szczyt awangardy, który dobrze będzie wyglądał także w nowoczesnych wnętrzach. Niektóre z modeli posiadają pikowania, inne lamówkę, a jeszcze inne przypominają kosztowne antyczne meble.
        Fotel Jump - jest po pierwsze fotelem wąskim, a po drugie posiadającym skośny podłokietnik. Poza tymi dwoma cechami w kategorii tego produktu panuje pełna dowolność - od fotelu w stylu barokowym z wygiętymi nóżkami, aż po nowoczesne fotele odzwierciedlające prostotę.
        Fotel Jack - zaskakuje elegancją, charakteryzuje się głębokim pikowaniem Chesterfield.
        Fotel Czarek - wyróżnia go lekki skos na podłokietnikach, poza tym to całkiem prosty, minimalistyczny, zarazem elegancki i „czarujący” fotel.
        Fotel Living - ten fotel jest bardzo wygodny i nieco przywodzi na myśl styl lat siedemdziesiątych.
        Fotel Hirek - masywny, stabilny i duży. Będziesz zaskoczony tym, jak jest wygodny.
        Uszak Kids - to po prostu mniejsza wersja „Uszaka” dedykowana pociechom.
        Fotel Markus - charakteryzuje się stosunkowo niskim oparciem i bardzo oryginalnym wyglądem. Świetnie uzupełni nowoczesne, niebanalnie urządzone wnętrza.
        Fotel Toruń - wyróżnia się cofniętymi podłokietnikami i dostępny jest w czterech rodzajach wykończenia siedziska.
        Fotel Egg - bardzo wygodny, solidnie wykonany, ale także… szalony! Egg to fotel obrotowy, który dostarczy Ci wielu inspiracji. Fotel ten doskonale sprawdzi się w biurach a także pokojach młodzieżowych.
        Fotel Filip - dostojny „Filip” posiada ręcznie wykonane pikowania Chesterfield.
        Fotel Florida - wyróżnia się zaokrąglonymi podłokietnikami.
        Fotel Evanel - to kolejny przykład bardzo stylowego mebla. Ten styl dodatkowo podkreślają wybrane dodatki - pikowania Chesterfield, tasiemka pinezkowa lub kołatka.
        Fotel klubowy - to kolejne nawiązanie do mody z poprzednich dekad. Charakterystyczne szerokie, wygięte oparcie pozwoli się zrelaksować po godzinach spędzonych w pracy.
        Fotel Valencia - wyróżnia się długim, wysuniętym do przodu siedziskiem a wykonany jest w bardzo nowoczesnym stylu.
        Fotel Monaco - kształtem przypomina nieco oryginalny fotel Markus, jednak od tego pierwszego odróżniają go toczone nóżki.
        Fotel Felix - posiada pikowania Chesterfield, zaokrąglone oparcie i cofnięty podłokietnik.