Meble tapicerowane made by You!

Meble tapicerowane DomArtStyl
Hokery i krzesła tapicerowane

Ta chwila, w której na ulicy mijasz człowieka ubranego dokładnie tak samo, jak ty, z pewnością nie należy do Twoich ulubionych. Podobnie jest z meblami, które kupujemy do restauracji, kawiarni czy innego lokalu publicznego.

 Jeśli konkurencyjny lokal nabędzie te same meble, co my, raczej nie będziemy zachwyceni. Naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy obawiają się takiego scenariusza, wychodzi Producent Mebli Tapicerowanych DomArtStyl z Kępna oferująca meble na wymiar, wykonane według indywidualnego projektu.

Bez pośredników, czyli bez niepotrzebnej marży - tak wygląda jedna z głównych zalet kupowania bezpośrednio u producenta. Kolejna to nieograniczone możliwości projektowe i dostęp do profesjonalnego projektanta, który zaprojektuje unikalne meble do Twojego domu, mieszkania, biura, czy restauracji, uwzględniając w projekcie Twoje sugestie.

W swoim meblu modyfikować możesz niemal wszystko - kolor nóżek, rodzaj tkaniny i kolor obicia, a nawet wzór na tapicerce. Możesz nawet zamówić obicia z logo swojej firmy, czy… imieniem kogoś ważnego lub ulubionym cytatem.Tapicerowane krzesła, fotele, sofy, loże, tapicerowane wezgłowie i pikowane ściany- wszystko to możesz dopasować do swojego gustu, fantazji czy zachcianki.

Kiedy wybierzesz już model, tapicerkę i wybarwienie drewna, do przejrzenia pozostanie Ci jeszcze długa lista dodatków - między innymi guziki, pineski, pikowania, przeszycia, tasiemki pinezkowe czy takie elementy wykończenia, jak drewniany podłokietnik, tapicerowane nogi lub ramka wykończeniowa u góry oparcia. Korzystając z możliwości zamówienia mebli na wymiar, możesz spersonalizować swój dom, mieszkanie, czy lokal, który prowadzisz. Możesz też wybrać meble o bardzo niestandardowych wymiarach, przykładowo ekstremalnie długą lożę do pubu, na której pomieści się całkiem spora gromadka przyjaciół.

Meble na zamówienie to doskonały wybór dla sali konferencyjnej, hotelu, restauracji, kawiarni, baru, sklepu, gabinetu lekarskiego czy biura.
Zaprojektuj własną, unikalną kolekcję mebli tapicerowanych, których nie będzie miał nikt oprócz Ciebie!