Producent DomArtStyl
Facebook DomArtStyl
Facebook
Pinterest DomArtStyl
Pinterest
Google+ DomArtStyl
Google+
YouTube DomArtStyl
YouTube
DomArtStyl - Twitter
Twitter
Instagram DomArtStyl
Instagram
Polska wersja serwisu English version of website

Producent mebli tapicerowanych

Nasze meble wyglądają znajomo? Tak!

Od lat współpracujemy z restauracjami, pubami, hotelami, sklepami oraz stacjami telewizyjnymi. Meble tapicerowane z Kępna stanowią stały element scenografii wielu filmów, seriali, programów publicystycznych i rozrywkowych emitowanych przez polskie stacje telewizyjne. Jako wyposażenie pressroomów, sal konferencyjnych i studiów telewizyjnych meble tapicerowane z Kępna poznała już cała Polska. Wśród programów, w których wystąpiły w roli drugoplanowego bohatera, wymienić można chociażby „Dzień dobry TVN”, „Pytanie na śniadanie”, czy „24 godziny”.

Nasza firma jest producentem mebli tapicerowanych dla klientów biznesowych i indywidualnych z całej Polski. Specjalizujemy się w produkcji mebli barowych, mebli do kawiarni, mebli hotelowych oraz mebli do restauracji, ale nasze meble trafiają także do prywatnych domów i mieszkań.

W naszej ofercie znaleźć można pełen wachlarz mebli tapicerowanych począwszy od kanap i foteli, poprzez krzesła do kuchni, salonu oraz sal konferencyjnych, aż po ławki, pufy, loże, łóżka czy hokery. Oferujemy również meble pikowane, wezgłowia tapicerowane oraz ściany pikowane. Produkujemy także meble tapicerowane na zamówienie, realizowane w oparciu o określone wymiary.

Nasze meble są wyjątkowe. Dlaczego? Po pierwsze świadczy o tym szeroki wybór tkanin, zdobień oraz wybarwień drewna, a po drugie - decydujemy o tym my sami, podchodząc do tworzenia mebli, czyli naszej pracy, z pasją i zaangażowaniem oraz ciągłą pogonią za wybitnością. Chcemy być najlepsi w tym, co robimy. Wysoka jakość i pogoń za wybitnością są naszymi sposobami na pozyskanie klienta.

Nasze meble są dostępne dla wszystkich. Możesz je mieć również Ty - u siebie w domu, w firmie, restauracji - tam gdzie chcesz! Gwarantujemy, że docenisz je za design i wygodę, a nas, za to, że w naszą pracę wkładamy całe serce i tworzymy, jak dla siebie, czyli najlepiej, jak potrafimy.

Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym z meblami tapicerowanymi:

• Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski.
 Stale poszerzamy swój asortyment.
 Prowadzimy sprzedaż hurtową krzeseł i innych mebli tapicerowanych.
 Gwarantujemy konkurencyjne ceny i szybką realizację zamówienia.

Przejdź do sklepu internetowego >>

Meble tapicerowane z Kępna

Do świata tapicerki wnosimy feerię bar oraz bogactwo faktur i wzorów, którymi potrafimy olśnić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Inspirację do tworzenia projektów często czerpiemy z tradycji i historii, co widoczne jest zwłaszcza w niektórych liniach produktowych stylistyką nawiązujących do wybitności zaszłych epok. W dziedzinie technologii i funkcjonalności natomiast, inspiruje nas to, co nowoczesne, bardziej funkcjonalne, po prostu lepsze i ułatwiające życie.

Za jakością mebli tapicerowanych z Kępna stoi wysokiej jakości surowiec, czyli najlepszy polski buk oraz wytrzymałe materiały obiciowe o nowoczesnym wzornictwie.

Naszą podstawową ofertę prezentujemy na stronach sklepu internetowego, ale produkujemy również meble tapicerowane na wymiar. Indywidualne zamówienie mebli daje szerokie możliwości - między innymi w kategorii doboru dodatków, wśród których wymienić można między innymi guziki, pineski, kamienie, pikowania (karo, kwadrat, chesterfield, na słomkę), przeszycia, tasiemki pinezkowe czy takie elementy wykończenia, jak drewniany podłokietnik, Upholstered legs, wałek lub ramka wykończeniowa u góry oparcia.
Wybór wybarwienia drewna, rodzaju tkaniny oraz wyżej wymienionych elementów wykończeniowych może przyprawić o zawrót głowy, dlatego każdemu Klientowi zapewniamy profesjonalne doradztwo, projektując meble tapicerowane na miarę marzeń.

Kolor, surowiec i dodatki to nie wszystko. Oprócz tego stawiamy na solidność i wygodę.
Meble tapicerowane z Kępna są różnorodne tak, jak wnętrza do których trafiają, jednak łączy je jakość i wykonanie z troską o detale.

Nieważne, czy interesują Cię krzesła do restauracji, fotele do kawiarni, wezgłowia tapicerowane czy inne meble tapicerowane, markę Dom-Art-Styl rozpoznasz po symbiozie wysokiej jakości ze śmiałym projektem, funkcjonalnością i trwałością.

Jesteśmy producentem mebli tapicerowanych. Każdym strzałem ze zszywacza i każdym wbiciem igły walczymy o doskonałość. Do flirtu z naszą kreatywnością i zamiłowaniem do doskonałości zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Ci ostatni, w ofercie naszej fabryki mebli znajdą między innymi meble barowe, meble do kawiarni, restauracji i meble hotelowe.

Przejdź do sklepu internetowego >>

Terminy realizacji

Oferujemy szybkie terminy realizacji. Podczas gdy inne firmy zabezpieczają się 7-10 tygodniowymi terminami, my - „szaleni” - na realizację zamówienia potrzebujemy maksymalnie 21 dni.

Dodatkowo, dla Klientów, którym bardzo się spieszy, przygotowaliśmy Ofertę „Ekspres”: meble tapicerowane w 7 dni!

Przejdź do sklepu internetowego >>

Współpraca

Jako producent mebli tapicerowanych zapraszamy do współpracy:
• architektów,
• dekoratorów,
• projektantów wnętrz,
• sklepy stacjonarne zainteresowane możliwością dystrybucji naszych mebli.

Oferujemy przejrzyste zasady, indywidualne podejście i rabaty warte uwagi.

Więcej informacji chętnie udzielimy podczas rozmowy telefonicznej, do której serdecznie zapraszamy: 882 659 900.

Skontaktuj się z nami >>

Kontakt

Dom-Art-Styl Piotr Śniegocki
Chojęcin-Szum 8h
63-640 Bralin

+48 (62) 781 04 65
+48 660 766 340
biuro@domartstyl.pl

Dane bankowe:
Dom-Art-Styl Piotr Śniegocki
Chojęcin-Szum 8h
63-640 Bralin

Bank Pekao S.A. PL 87 1240 6928 1111 0000 5605 9357

Klienci biznesowi, detaliczni:
Ewa + 48 882 659 900 biuro@domartstyl.pl język polski
zamówienia hurtowe, restauracje, kawiarnie, hotele, wyceny indywidualne - zamówienia indywidualne, współpraca z Dom-Art-Styl

Jola +48 882 659 700 ewa@domartstyl.pl język polski i angielski
spotkania biznesowe na targach, oferty przetargowe, Allegro, obsługa klientów hurtowych i detalicznych, doradztwo, oferty, katalogi

Klienci detaliczni:
Sandra +48 627 810 465 sandra@domartstyl.pl język polski i angielski
zamówienia detaliczne, wyceny detaliczne, przyjmowanie zamówień, doradztwo