Producent DomArtStyl
Facebook DomArtStyl
Facebook
Pinterest DomArtStyl
Pinterest
Google+ DomArtStyl
Google+
YouTube DomArtStyl
YouTube
DomArtStyl - Twitter
Twitter
Instagram DomArtStyl
Instagram
Polska wersja serwisu English version of website

Krzesła które odmienią Twoje życie...

W pięknych ubraniach czujemy się wyjątkowo. Nie inaczej jest z pięknymi wnętrzami. Te naprawdę wyjątkowe mogą dosłownie odmienić nasze życie - poprawić samopoczucie, pobudzić w pochmurny, senny dzień, nasycić optymizmem, wywołać uśmiech ot tak, bez powodu, a nawet natchnąć do działania.

 

Zobacz modele krzeseł z kolekcji Fabryki Mebli DomArtStyl, które mają w sobie to „coś”.  Mamy nadzieję, że któryś z nich stanie się Twoją inspiracją!

 

Zabudowane boki stylowego krzesła Wings otoczą Cię podczas wypoczynku niczym skrzydła bardzo stylowego anioła. Możliwość zmiany obicia i dodawania elementów ozdobnych daje szerokie pole do popisu fanom wnętrz w stylu retro.

 

 

 

 

 


Krzesła pikowane nadają elegancji nawet prostym wnętrzom. W tej kategorii wybór koloru nóżek, wysokości, materiałów i elementów ozdobnych jest tak szeroki, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

 

 

 

 


Krzesło Markiz charakteryzuje się oryginalnym, poszerzanym u góry oparciem. Kolor drewna, elementy ozdobne oraz tapicerkę można dopasować do swojego gustu.

 

 

 

 

 

Kolejne krzesło z rodzaju „niecodziennych” to krzesło Madam. Charakterystyczny kształt krzesła sprawdzi się w stylowych, modnie urządzonych wnętrzach. Do krzesła można dopasować tasiemkę pineskową, kołatkę lub tkaninę pikowaną.