Producent DomArtStyl
Facebook DomArtStyl
Facebook
Pinterest DomArtStyl
Pinterest
Google+ DomArtStyl
Google+
YouTube DomArtStyl
YouTube
DomArtStyl - Twitter
Twitter
Instagram DomArtStyl
Instagram
Polska wersja serwisu English version of website

Tylko błękit wciąga nas

Pantone, czyli globalna instytucja zarządzająca kolorami, opublikowała niedawno raport o kolorach, które będą modne w sezonie jesienno-zimowym 2016/2017. W zestawieniu najpopularniejszych barw pojawiły się aż dwa odcienie błękitu - wyrafinowany, przypominający niebo nocą, Riverside oraz jasny, nieco szarawy błękit, Airy Blue.
Te modne kolory sprawdzą się nie tylko na wybiegu, ale także we wnętrzach. Optymistyczny błękit może okazać się ponadczasowy, towarzysząc nam znacznie dłużej niż ubranie z najnowszej kolekcji.

Doskonałym dopełnieniem pokoju urządzonego, czy to w stylu marynistycznym, czy po prostu, z użyciem niebieskich tapet, farb i elementów dekoracyjnych, będą meble tapicerowane.

Korzystając z oferty producenta mebli tapicerowanych z Kępna, firmy Dom-Art-Styl, możemy dobrać dowolny kolor tkaniny obiciowej, w tym, każdy odcień błękitu.
Meble obite niebieską tapicera doskonale będą komponowały się z bielą, beżem i szarościami, dlatego oprócz niebieskiego materiału obiciowego, warto dobrać nóżki w konkretnym wybarwieniu drewna - przykładowo w odcieniu patyny białej, żółcienia czy srebrnym.

Tapicerowane krzesła, hokery, fotele, pufy, loże, kanapy, a nawet pikowane ściany - to wszystko możesz zamówić w ulubionym odcieniu błękitu. Ponadto, masz do wyboru szereg dodatków - m.in.: guziki, lamówki, ozdobne kamienie, pikowania czy charakterystycznie wyprofilowane nogi w stylu ludwik. Możesz nawet zamówić krzesła z tapicerowanymi niebieską tkaniną nogami.

Jak śpiewał Marek Kościkiewicz „tylko błękit wciąga nas” i Ty też daj się wciągnąć i poznaj, czym jest relaks w towarzystwie pięknych, niebieskich mebli tapicerowanych.