Facebook DomArtStyl
Facebook
Pinterest DomArtStyl
Pinterest
Google+ DomArtStyl
Google+
YouTube DomArtStyl
YouTube
Twitter
Twitter
Instagram DomArtStyl
Instagram

Nasze meble w telewizji

Polski producent mebli tapicerowanych DomArtStyl
Najwyższej jakości meble tapicerowane w Polsce

Widujemy je w najpopularniejszych serialach i programach telewizyjnych. To przy nich toczą się rozmowy osób, których chcemy słuchać i oglądać. Meble tapicerowane produkowane przez fabrykę mebli Dom-Art-Styl zna każdy, kto od czasu do czasu włącza telewizor. Te meble to po prostu celebryci w dziedzinie meblarstwa, a możesz je mieć także Ty!

Czy zastanawiałeś się kiedyś skąd pochodzą meble tworzące scenografię w programach i serialach, które ogląda cała Polska? Wiele z nich zostało wyprodukowanych w Polsce, a dokładnie w Kępnie, w województwie wielkopolskim. Fabryka mebli Dom-Art-Styl od lat współpracuje z restauracjami, hotelami, salonami sprzedaży oraz stacjami telewizyjnymi. Wśród programów, w których meble tapicerowane występowały w roli drugoplanowego bohatera, wymienić można między innymi „Dzień dobry TVN”, „Pytanie na śniadanie”, czy „24 godziny”.

Meble tapicerowane, które widujemy w telewizji można oglądać także na co dzień we własnym salonie, jadalni czy w swoim lokalu. W ofercie Dom-Art-Styl znajdziemy pełen wachlarz mebli tapicerowanych - od krzeseł i hokerów, poprzez kanapy i fotele aż po ławki, loże, łóżka czy stoliki.