Producent DomArtStyl
Facebook DomArtStyl
Facebook
Pinterest DomArtStyl
Pinterest
Google+ DomArtStyl
Google+
YouTube DomArtStyl
YouTube
DomArtStyl - Twitter
Twitter
Instagram DomArtStyl
Instagram
Polska wersja serwisu English version of website

Inna niż wszystkie...

Ławka Europa 156            Spośród różnego rodzaju ławek Europa z pewnością przykuje Twoją uwagę. Jest wygodna, stabilna i mieści dużą ilość osób, przy czym nie zajmuje wiele miejsca. Te zalety odróżniają ją od innych mebli tego rodzaju. 

            Ławka Europa to niestandardowa ławka o ciekawym stelażu, który zrobiony jest z aluminium. Dostępny  w wielu kolorach, nadaje jej charakteru i oryginalności. Wykonana została z doskonałej jakości materiału. Odpowiednio dobrana tkanina oraz  pierwszej klasy pianka sprawiają, że jest niebywale miękka i wygodna. Dodatkowo możliwość dopasowania ławki Europy do własnych upodobań sprawia, że jest jeszcze bardziej wyjątkowa. Do wyboru jest niemal każdy kolor czy wzór, ponadto istnieje także możliwość dobrania materiału obiciowego. Ławka występuje w formie gładkiej, z pikowaniem chesterfield lub z guzikami.

            Mebel ten dzięki temu, że posiada nietypowy wygląd idealnie potrafi wpasować się we wnętrza nowoczesne jak i standardowe. Sprawdzi się nie tylko w naszym mieszkaniu ale również w miejscach użyteczności publicznej, np. w hotelu, poczekalni, restauracji, kawiarni czy pubie. Z pewnością stanie się obiektem przyciągającym wzrok, ale nie tylko, ponieważ swoją wygodą zachwyci niejednego gościa. Każdemu będzie kojarzyła się z miejscem miłym i przyjemnym.