fabryka mebli tapicerowanych domartstyl

Poznaj DomArtStyl

Od dziesięciu lat tworzymy meble najwyższej jakości, które wyróżnia oryginalny design, funkcjonalność oraz trwałość. Naszą specjalnością są meble tapicerowane. Połączenie nowoczesnego wzornictwa z niepowtarzalną formą, sprawia że nasze produkty trafiają do różnorodnych wnętrz, nadając im wysublimowanego smaku i niepowtarzalnego uroku.

W naszej ofercie znajdują się spectrum mebli tapicerowanych począwszy od kanap i foteli, poprzez krzesła do kuchni i salonu oraz sal konferencyjnych, aż po ławki, pufy, loże, czy hokery. Realizujemy także zamówienia przygotowane w oparciu o indywidualny projekt Klienta. Funkcjonalność i styl naszych mebli sprawdza się nie tylko w zaciszu wnętrza domu.

Zaspakajamy również potrzeby klientów biznesowych. Od lat współpracujemy z restauracjami, pubami i sklepami dostarczając nasze produkty. Co więcej, oryginalny design został niejednokrotnie doceniony w studiach kilkunastu stacji telewizyjnych. Nasze meble to stały element scenografii programów publicystycznych oraz seriali. Poprzez sklep internetowy prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski, gwarantując konkurencyjną cenę oraz szybką realizację zamówień.

Meble to nasza pasja...