Producent DomArtStyl
Facebook DomArtStyl
Facebook
Pinterest DomArtStyl
Pinterest
Google+ DomArtStyl
Google+
YouTube DomArtStyl
YouTube
DomArtStyl - Twitter
Twitter
Instagram DomArtStyl
Instagram
Polska wersja serwisu English version of website

Współpraca

Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami na całym świecie. Oferujemy szybki czas realizacji zamówień oraz najwyższą jakość usług. 

Sprzedaż hurtowa

Szukasz pomocy przy aranżacji sali konferencyjnej, sklepu, a może restauracji lub pomieszczeń biurowych?

Czytaj więcej
 

Projektowanie

Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my stworzymy mebel Twoich marzeń.

 Czytaj więcej

 
wzornik

Tkaniny i materiały

Kupując mebel pamiętaj o wyborze rodzaju i koloru tkaniny oraz koloru wybarwienia drewna.

Czytaj więcej
 

 

Poznaj DomArtStyl

Od dziesięciu lat tworzymy meble najwyższej jakości, które wyróżnia oryginalny design, funkcjonalność oraz trwałość. Naszą specjalnością są meble tapicerowane. Połączenie nowoczesnego wzornictwa z niepowtarzalną formą, sprawia że nasze produkty trafiają do różnorodnych wnętrz, nadając im wysublimowanego smaku i niepowtarzalnego uroku.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz mebli tapicerowanych począwszy od kanap i foteli, poprzez krzesła do kuchni i salonu oraz sal konferencyjnych, aż po ławki, pufy, loże, czy hokery. Realizujemy także zamówienia przygotowane w oparciu o indywidualny projekt Klienta. Funkcjonalność i styl naszych mebli sprawdza się nie tylko w zaciszu wnętrza domu.

Potrzeby klientów biznesowych są dla nas równie ważne. Od lat współpracujemy z restauracjami, pubami i sklepami dostarczając nasze produkty. Co więcej, oryginalny design został niejednokrotnie doceniony w studiach kilkunastu stacji telewizyjnych. Nasze meble to stały element scenografii programów publicystycznych oraz seriali. Poprzez sklep internetowy prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski, gwarantując konkurencyjną cenę oraz szybką realizację zamówień.

Meble to nasza pasja...