Adres:
Chojęcin-Szum 8H
(wjazd od ul. Wrocławskiej w Kępnie)
63-640 Bralin

 

 

 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 16.00
Sobota: 8:00 - 11:00


REGON: 250987946
NIP 619-155-52-19


Dane bankowe:
Dom-Art-Styl Piotr Śniegocki
Chojęcin-Szum 8h
63-640 Bralin
Bank Pekao S.A. PL 87 1240 6928 1111 0000 5605 9357
Konto Euro:
SWIFT PKOPPLPW
PL 91 1240 6928 1978 0010 7101 9861

 

  Jacek
   pl.png
   Obsługa klientów biznesowych
    jacek@domartstyl.pl
    + 48 660 166 360

Jola
pl.pnggb.png
Obsługa klientów biznesowych
Business customer service
jola@domartstyl.pl
+48 882 659 700

Sandra
pl.pnggb.png
Obsługa klientów indywidualnych i biznesowych Service individual and business customers
sandra@domartstyl.pl
+48 62 781 04 65
Anna
pl.pngde.png
Obsługa klientów indywidualnych.  Service Privat 
biuro@domartstyl.pl
+ 48 660 766 340
Tomasz
pl.png
Dział Marketingu i Promocji
tomek@domartstyl.pl+48 604696327
Oksana
gb.pngua.pngru.png
Marketing and Promotion Department
Маркетинг і просування
Маркетинг и продвижение
oksana.bubela@domartstyl.pl
+48 604 695 379
Tomasz Szczepaniak
pl.png
Dział logistyki i reklamacji
tomasz.szczepaniak@domartstyl.pl
+48 882 659 700
Anna Tun
pl.pngit.png
Przedstawicielstwo we Włoszech
Rappresentanza in Italia
a.tunia-casaartstyle@libero.it
+48 888 803 929
Patryk Jurowicz
pl.pngno.png
Przedstawicielstwo w Norwegii
Representasjon i Norge
hjemartstil@gmail.com
+4798611475 (10:00 - 18:00)
Gregory Głodowski
pl.pngfr.png
Vente et distribution en France
monel.contact@gmail.com
+48 887 770 088
Dariusz Kuta
pl.pngbe.pngnl.pngde.png
Przedstawicielstwo w Belgii, Holandii i Niemcy
Representation in Belgium, the Netherlands and Germany

d.kuta@aol.de +48 602 856 031
+49 157 5424 95 95
Francisco Garcia Ruiz
 es.png
Representación de España
francisco@sweetstone.es
+34 699 534 168



 

 

 

 Sugestie i reklamacje
pl.png
domartstyl@op.pl

Masz pytania dotyczące produktu? Chcesz złożyć zamówienie?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby przesłać nam wiadomość.