Producent DomArtStyl
Facebook DomArtStyl
Facebook
Pinterest DomArtStyl
Pinterest
Google+ DomArtStyl
Google+
YouTube DomArtStyl
YouTube
DomArtStyl - Twitter
Twitter
Instagram DomArtStyl
Instagram
Polska wersja serwisu English version of website

Meble barowe

meble barowe domartstyl
Firma DomArtStyl z Kępna specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości mebli barowych. Urządzając bar często wybór odpowiednich mebli jest uzależniony od stylu w jakim wnętrze ma zostać urządzone, dlatego w Domartstyl dajemy Państu do wyboru tysiące modeli takich mebli jak hokery, krzesła, kanapy. Dzięki tak bogatej ofercie, każdy bar urządzony z Domartstyl będzie miejscem wyjątkowym, oddającym swój własny klimat.

Klienci baru chętnie wrócą do miejsca, w którym czują się komfortowo. Do każdego mebla oferujemy Państwu setki różnych dodatków i rodzajów tkanin, z których wykonujemy obicia.

Meble barowe

Jako firma DomArtStyl i producent mebli barowych możemy zaproponować państwu pare modeli, które będą odpowiednie do lokalu. Jednym z nich są hokery czyli wysokie, wygodne krzesła wykorzystywane do siedzenia przy barze. Dostępne w różnych wersjach kolorystycznych oraz kształtach. Kolejne odpowiednie meble do baru to krzesła, oczywiście bez nich się nie obejdzie. Mamy szeroką ofertę dodatków, dzięki którym państwa krzesło stanie się oryginalne. Meble barowe produkowane przez naszą firmę bedą idealnym wykończeniem wystroju państwa lokalu.

TAPICEROWANE Meble barowe

Tapicerowane meble do baru które możemy państwu zaoferować produkowane są starannie, zawsze z najlepszych materiałów. Są one trwałe, nie niszczą się przez co mogą nam służyć długie lata. Dopełnią i nadadzą wnętrzu odpowiedniego klimatu. Tapicerowane meble barowe dostępne w naszej firmie mogą być przez państwa projektowane na własny sposób. Nieograniczone możliwości tworzenia tym bardziej zachęcaja do kupna ich właśnie u nas!