Meble barowe

meble barowe domartstylFirma Domartstyl z Kępna specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości mebli barowych. Urządzając bar często wybór odpowiednich mebli jest uzależniony od stylu w jakim wnętrze ma zostać urządzone, dlatego w Domartstyl dajemy Państu do wyboru tysiące modeli takich mebli jak hokery, loże, kanapy. Dzięki tak bogatej ofercie, każdy bar urządzony z Domartstyl będzie miejscem wyjątkowym, oddającym swój własny klimat.

Klienci baru chętnie wrócą do miejsca, w którym czują się komfortowo. Do każdego mebla oferujemy Państwu setki różnych dodatków i rodzajów tkanin, z których wykonujemy obicia.

Meble barowe na zamówienie oraz meble na wymiar

Jako firma DomArtStyl i producent mebli barowych na zamówienie oraz mebli na wymiar możemy zaproponować państwu pare modeli, które będą odpowiednie do lokalu. Jednym z nich są hokery czyli wysokie, wygodne krzesła wykorzystywane do siedzenia przy barze. Dostępne w różnych wersjach kolorystycznych oraz kształtach. Następną naszą propozycją sa loże tapicerowane, mają państwo pełną dowolność w wyborze koloru, kształtu oraz dodatków, przez co można dobrać wszystko tak aby było spójne i do siebie pasowało. Kolejne odpowiednie meble do baru to krzesła, oczywiście bez nich się nie obejdzie. Mamy szeroką ofertę dodatków, dzięki którym państwa krzesło stanie się oryginalne. Meble barowe produkowane przez naszą firmę bedą idealnym wykończeniem wystroju państwa lokalu.

TAPICEROWANE Meble barowe

Tapicerowane meble do baru które możemy państwu zaoferować produkowane są starannie, zawsze z najlepszych materiałów. Są one trwałe, nie niszczą się przez co mogą nam służyć długie lata. Dopełnią i nadadzą wnętrzu odpowiedniego klimatu. Tapicerowane meble barowe dostępne w naszej firmie mogą być przez państwa projektowane na własny sposób. Nieograniczone możliwości tworzenia tym bardziej zachęcaja do kupna ich właśnie u nas!