Producent DomArtStyl
Facebook DomArtStyl
Facebook
Pinterest DomArtStyl
Pinterest
Google+ DomArtStyl
Google+
YouTube DomArtStyl
YouTube
DomArtStyl - Twitter
Twitter
Instagram DomArtStyl
Instagram
Polska wersja serwisu English version of website

FOTELE TAPICEROWANE

W każdym domu są nieodłącznym elementem wystroju pomieszczenia – fotele tapicerowane bo o nich mowa, służą nam do odpoczynku po dniu całym dniu ciężkiej pracy, można wreszcie na nich usiąść i odpocząć. Fotel musi być wygodny i dobrze wyprofilowany, tak żeby nasz kręgosłup poczuł ulgę podczas chwili relaksu na nim. W swojej ofercie posiadamy fotele klasyczne, chesterfield oraz skandynawskie. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie spośród mnóstwa różnych modeli. Wybierając nasze fotele tapicerowane masz możliwość wyboru nieskończonej ilości dodatków takich jak np. tasiemka pinezkowa, pikowanie czy kołatka. Posiadamy też szeroki wachlarz rodzai tkanin w przeróżnych kolorach.

DOMARTSTYL - PRODUCENT FOTELI TAPICEROWANYCH

Jako producent foteli tapicerowanych stawiamy na najwyższą jakość. Zawsze jest to dla nas priorytetem. Nie produkujemy tanich zwykłych foteli, tylko fotele z których nie będziesz miał ochoty spuścić wzroku. Każdy fotel jest starannie wykonany, dopracowany w każdym calu. Materiały jakich używamy są trwałe, o niespotykanych barwach począwszy od pastelowych po bardziej nasycone a wybarwienia nóżek mają zawsze piękny nasycony kolor, który nawet po długim czasie użytkowania nie płowieje. Jeśli zależy Ci na najlepszym wykonaniu i pięknym wyglądzie – dobrze trafiłeś.

FOTELE NA ZAMÓWIENIE

Fotele na zamówienie to najlepsza opcja jeśli masz ochotę na coś oryginalnego. Taki fotel będziesz miał tylko Ty. Sam zdecydujesz z jakiego wybarwienia drewna oraz jakiej tkaniny będzie wykonany. Dodasz takie dodatki jakie Ci się zamarzą. Nie musisz trzymać się żadnych reguł, puść wodze wyobraźni, daj się ponieść. Zaprojektuj swój fotel a jak będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości to nasi doświadczeni pracownicy zawsze chętnie Ci doradzą w podjęciu odpowiedniej decyzji.

Skontaktuj się z nami
Masz pytania? Napisz!