Producent DomArtStyl
Facebook DomArtStyl
Facebook
Pinterest DomArtStyl
Pinterest
Google+ DomArtStyl
Google+
YouTube DomArtStyl
YouTube
DomArtStyl - Twitter
Twitter
Instagram DomArtStyl
Instagram
Polska wersja serwisu English version of website

DOMARTSTYL - PRODUCENT hokerów tapicerowanych

Jako producent hokerów tapicerowanych stawiamy na oryginalne wzornictwo. Twoja nowoczesna kuchnia lub jadalnia wyposażona w nasze hokery na pewno zrobi wrażenie, zachwycając niepowtarzalnym stylem. Są one bardzo praktyczne i wygodne, błyskawicznie zdobywają sobie przychylność wszystkich użytkowników. Hokery były jednym z pierwszych mebli jakie zaczęliśmy produkować, mamy do nich wielki sentyment. Nasze nowe wzory na pewno wpadną Ci w oko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Hokery Barowe

Hokery barowe które produkujemy wykonane są nowocześnie i stylowo. Zawsze z najwyższych jakości materiałów. Staramy się aby zapewniały komfort i wygodę. Hokery do baru świetnie pasują do wnętrz użyteczności publicznej. Także w domu w kuchni przy wyspie odnajdą się doskonale. Każdy użytkownik będzie zadowolony. Idąc do baru chętnie każdy na nich usiądzie, odpręży po całym tygodniu pracy, zrelaksuje... Wszędzie tam gdzie potrzebny jest dobry wygląd i poczucie smaku doskonale sprawdzą się właśnie hokery do barów z naszej firmy.

Hokery TAPICEROWANE

Hokery tapicerowane są doskonałą opcją wyposażenia domowej kuchni lub jadalni. Często nie zdajemy sobie sprawy, że meble, które powszechnie widujemy w klubach i barach, doskonale sprawdzają się jako wyposażenie domowego wnętrza. Posiadamy: hokery z oparciem, hokery bez oparcia, hokery narożnikowe, hokery fotelikowe, hokery ławkowe.

 

Skontaktuj się z nami
Masz pytania? Napisz!