Producent DomArtStyl
Facebook DomArtStyl
Facebook
Pinterest DomArtStyl
Pinterest
Google+ DomArtStyl
Google+
YouTube DomArtStyl
YouTube
DomArtStyl - Twitter
Twitter
Instagram DomArtStyl
Instagram
Polska wersja serwisu English version of website

KRZESŁA TAPICEROWANE

Mogą być proste, wąskie i skośne - to trzy podstawowe typy krzeseł. Ale jeśli chcesz się wyróżniać postaw na oryginalność...

Kiedyś zwykłe proste krzesła tapicerowane, teraz takie obok których nie przejdziesz obojętnie. Nie kupuj krzeseł takich jak wszyscy. Zależy Ci na wyjątkowości? Nasze krzesła takie właśnie są. Nogi w stylu ludwik czy pikowanie chesterfield to tylko niektóre z propozycji. Oferujemy krzesła tapicerowane z najlepszych tkanin, nadające się do lokali publicznych oraz doskonale spełniające swoje funkcję w domu. Posiadamy szeroką ofertę dodatków, dzięki którym wybrane krzesło stanie się oryginalne i wyjątkowe.

DOMARTSTYL - PRODUCENT KRZESEŁ TAPICEROWANYCH

Krzesła tapicerowane - to właśnie dzięki nim DomArtStyl zyskał popularność i zaufanie wśród klientów. Każde krzesło jest starannie wykonane, gwarantujemy najlepszą jakość naszych mebli. W ofercie znajdą Państwo wiele różnych modeli począwszy od prostych i standardowych po stylowe nadające się do luksusowych wnętrz. Staramy się zaspokoić najbardziej wymagające gusta i stawiamy na oryginalność. Co dzień tworzymy nowe modele. Nasze krzesła przechodzą długą drogę zanim znajdą się w państwa domach. Każde z nich przechodzi mnóstwo kontroli jakościowych zanim zostanie zatwierdzone do produkcji.

KRZESŁA NA ZAMÓWIENIE

Krzesła na zamówienie - tym się zajmujemy. Czy przyszło ci kiedyś do głowy, że możesz sam zaprojektować swoje wymarzone krzesło? Że możesz decydować o wszystkim? Myślałeś, że to niemożliwe... Spełnimy Twoje marzenie...

Daj się ponieść... Zamknij oczy i wyobraź sobie jak ma wyglądać Twoje krzesło, zrobimy je specjalnie dla Ciebie, doradzimy jaki dobrać materiał żeby było funkcjonalne i prezentowało się idealnie. Pomożemy Ci we wszystkim, nie czekaj, zadzwoń zapytaj. Każdego dnia Nasi eksperci czekają na Ciebie.

Skontaktuj się z nami
Masz pytania? Napisz!