Producent DomArtStyl
Facebook DomArtStyl
Facebook
Pinterest DomArtStyl
Pinterest
Google+ DomArtStyl
Google+
YouTube DomArtStyl
YouTube
DomArtStyl - Twitter
Twitter
Instagram DomArtStyl
Instagram
Polska wersja serwisu English version of website

Łóżka kontynentalne i skrzyniowe

W związku z dużą ilością zamówień wstrzymujemy produkcję mebli na zamówienie i mebli niestandardowych na wymiar

W Naszej ofercie znajdą państwo łóżka kontynentalne - jest to tapicerowane łóżko na nóżkach, które składa się ze sprężynowego materaca umieszczonego na drewnianej skrzyni wypełnionej sprężynami bonellowymi (tzw. boxspring) oraz łóżka skrzyniowe , które nie zawierają materaca i stelaża pod materac, stelaż jest w komplecie jedynie przy wyborze opcji skrzyni podnoszonej, ze schowkiem na pościel. Łóżka występują w wielu wariantach wymiarowych i wykończeniowych. 

Czas realizacji wynosi około 6 tygodni.

Tapicerowane łóżka kontynentalne

W naszej ofercie znajda państwo również łóżka kontynentalne. Są podtypem łóżek tapicerowanych o trochę innej konstrukcji. Składają się ze sprężynowego materaca umieszczonego na drewnianej skrzyni wypełnionej sprężynami bonellowymi (tzw. boxspring). Łóżka kontynentalne tapicerowane mają szczególnie doceniane właściwości. Posiadają możliwość łączenia lub rozsuwania podstaw co pozwala na stworzenie większego łoża lub dwóch pojedynczych łóżek, przez co są bardzo funkcjonalne. Nasze łóżka występuja w wielu wariantach wykończeniowych i wymiarowych.

DOMARTSTYL - producent łóżek kontynentalnych

Chcesz aby Twoje miejsce do spania było wygodne i komfortowe? Dobrze trafiłeś. Łóżka kontynentalne to bardzo oryginalne i praktyczne łóżka. W wykonanie ich nasi pracowani wkładają duży wysiłek, tak aby państwo byli jak najbardziej usatysfakcjonowani z tego wyboru. Nasze łóżka dzięki swojej wysokiej konstrukcji są dostosowane do potrzeb nie tylko osób dorosłych ale i starszych, ponieważ ułatwiają im one zmianę pozycji ze stojącej na leżąca. Jako producent łóżek tapicerowanych staramy się aby każde wyprodukowane łóżko zostało dopracowane w każdym calu.

Łóżka kontynentalne na wymiar oraz na zamówienie

W naszej firmie łóżka kontynentalne na zamówienie są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych oraz wymiarowych. Mogą państwo sami dobrać wygląd łóżka tak aby idealnie komponowało się z wystrojem sypialni. Łóżka kontynentalne na wymiar mają wiele opcji, dajemy państu takie możliwości aby każdy z naszych klientów był zadowolony z zakupu w naszej firmie.

Skontaktuj się z nami
Masz pytania? Napisz!