Producent DomArtStyl
Facebook DomArtStyl
Facebook
Pinterest DomArtStyl
Pinterest
Google+ DomArtStyl
Google+
YouTube DomArtStyl
YouTube
DomArtStyl - Twitter
Twitter
Instagram DomArtStyl
Instagram
Polska wersja serwisu English version of website

Poduszki

W związku z dużą ilością zamówień wstrzymujemy produkcję mebli na zamówienie i mebli niestandardowych na wymiar

 

DOMARTSTYL - PRODUCENT poduszek tapicerowanych

Producent poduszek tapicerowanych to my DomArtStyl. Nie produkujemy tylko mebli tapicerowanych ale również dodatki meblowe jakimi są poduszki. Mogą być one pikowane, aby nadać wnętrzu odpowiedniego charakteru lub też gładkie pasujące do wnętrz prostych i nie wymagających. Jako producent poduszek zawsze stawiamy na najwyższą jakość naszych produktów o czym mamy nadzieję już się państwo przekonali. Nasze poduszki nie stracą na jakości, zawsze będą prezentowały się dobrze – gwarantujemy.

Poduszki TAPICEROWANE

Każdy z Nas ma w domu poduszki tapicerowane. Różnej wielkości w odmiennych kolorach, z różnym wypełnieniem w środku. Poduszki często są dodatkiem do kanapy czy sofy. Zwiększają one wygodę podczas krótkiej drzemki lub wspaniale spełniają swoją funkcję jako dodatek aby ożywić wnętrze.W naszej ofercie z pewnością znajdziesz to czego szukasz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Poduszki NA ZAMÓWIENIE

Masz kanapę ale patrząc na nią czegoś Ci brakuje? Może poduszki tapicerowane na zamówienie będą doskonałym pomysłem? Posiadamy wiele wzorów i kolorów. Poduszki typu jaśki czy większe, które dobrze nadają się jako oparcie dla pleców, lub poduszki na siedzisko. A może masz ławkę w ogrodzie do której nigdzie nie potrafisz kupić odpowiedniej poduchy? Zapraszamy – poduszki tapicerowane na zamówienie z DomArtStyl będą najlepszym rozwiązaniem Twojego problemu. Wybierz rodzaj, materiał, podaj wymiary. Zrobimy je dla Ciebie z największą przyjemnością.

Skontaktuj się z nami
Masz pytania? Napisz!