Producent DomArtStyl
Facebook DomArtStyl
Facebook
Pinterest DomArtStyl
Pinterest
Google+ DomArtStyl
Google+
YouTube DomArtStyl
YouTube
DomArtStyl - Twitter
Twitter
Instagram DomArtStyl
Instagram
Polska wersja serwisu English version of website

W związku z dużą ilością zamówień wstrzymujemy produkcję mebli na zamówienie i mebli niestandardowych na wymiar

 

DOMARTSTYL - PRODUCENT ŚCIAN PIKOWANYCH

Ściany pikowane wykonywane w naszej firmie są nieodłącznym elementem państwa sypialni. Tworzą one inny, ciekawy wystrój. Jest to coś oryginalnego, rzadko spotykanego. Jako producent ścian pikowanych polecamy je również do wystroju biura lub salonu kosmetycznego bądź fryzjerskiego. Będą detalem wykończeniowym całego pomieszczenia.

TAPICEROWANE ŚCIANY PIKOWANE - PANELE ŚCIENNE

Panele tapicerowane na ścianę to najczęściej pojedyncze elementy w kształcie kwadratów lub prostokątów. Najczęściej stanowią one zagłówek dla łóżka w sypialni. Panele ścienne tapicerowane występują w trzech rodzajach jako ściany panelowe, zwykłe z lustrem lub SM. Doskonale sprawdzają się w celu wygłuszenia wnętrza, przez co sprawiają wrażenie przytulności. Ściany pikowane tapicerowane stanowią niebanalny i piękny element wystroju. Jeżeli szukasz czegoś oryginalnego, to właśnie znalazłeś — panele ścienne będą odpowiednie dla Ciebie!

PANELE ŚCIENNE NA ZAMÓWIENIE

Panele ścienne tapicerowane na zamówienie w zależności od upodobań klienta mogą mieć różny wygląd. Za dodatkową opłatą mają państwo możliwość wyboru koloru, materiału oraz wielkości ściany. Jako wyposażenie uzupełniające możemy również dodać guziki, imitację kamieni swarovskiego, kołatkę lub haft. Przez co nasze panele ścienne na zamówienie zyskają ciekawego wyglądu i nadadzą oryginalny wygląd wnętrzu.

Skontaktuj się z nami
Masz pytania? Napisz!